Automechanik - servisný pracovník Bratislava-Vajnorská

left
right
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
750 €
Dátum nástupu:
ihneď
Lokalita:
Bratislavský kraj
Miesto výkonu práce:
Bratislava
Pracovná oblasť:
Automechanik
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk
Vodičský preukaz:
B
Druh pracovného pomeru:
Plný úväzok
Požadované vzdelanie:
Stredoškolské bez maturity
Stredoškolské s maturitou

Predajno-servisná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou. Autoservis - Pneuservis

Čo bude Vašou prácou?:

Náplň (druh) práce
- Výkon pneuservisných činností v osobnom a nákladnom servise (montáž, demontáž, opravy pneumatík a duší, vyvažovanie),
- výkon v autoservise (meranie a nastavenie geometrie, čistenie klimatizácie, výmena oleja, nastavenie svetiel, výmeny a opravy podvozkových častí, servisné prehliadky).

Čo Vám ponúkame?:

Ponúkané výhody
- Práca v stabilnej spoločnosti a dobrom kolektíve,
- zodpovedajúce platové ohodnotenie, ktoré sa skladá z fixnej a variabilej zložky,
- príplatky za prácu cez víkend 50% + 1,67€/hod.,
- nástupný bonus 700,- €,
- celoročné vzdelávanie a školenia,
- firemné oblečenie, zamestnanecké ceny služieb a pneumatík,
- zamestnanecké benefity - dovolenkový a vianočný príplatok, príspevok pri pracovných a životných jubileách, vitamínové balíčky,
- sociálny program - stravné lístky v hodnote 4,-€, (príspevok zamestnávateľa je 3,47€), príspevok na rekondičné pobyty, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na detské tábory,...
+ zabezpečenie ubytovania

Čo požadujeme?:

Požadované vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie v odbore autoopravár
Dĺžka praxe
aspoň 6 mesiacov
Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
tímová práca
samostatnosť
manuálna zručnosť
Počítače:
Microsoft Excel - elementárna
Ďalšie požiadavky:
Zodpovednosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie.

Osobnostné predpoklady
spoľahlivosť
komunikatívnosť
sebaovládanie