Celoplošné testovanie

Čaká nás celoplošné testovanie.
Milí kolegovia,
čaká nás celoplošné testovanie na COVID-19. Testovanie bude dva víkendy 31.októbra – 1. novembra a 7. – 8- novembra. Každý kto berie vážne ochranu svojho zdravia a zdravia ľudí v svojom okolí, sa musí dať v oboch kolách otestovať. Potreba testovania sa týka aj cudzincov. Preukážu sa cestovným pasom. Miesto testovania bude obec alebo mesto v ktorom bývate. Nie je nevyhnutne podmienené na miesto trvalého bydliska.
Upozorňujeme všetkých, že od 2.novembra budú mať do automobilky vstup iba osoby, ktoré sa dali otestovať a majú negatívny výsledok testu.

 

Zúčastním sa druhého kola testovania 7.11. – 8.11.
Zúčastním sa prvého kola testovania 31.10. – 1-11.

                                                                                                  
 
 
SOM POZITÍVNY – som v domácej karanténe a kontaktujem svojho lekára, ktorý mi vystaví karanténnu PN pre zamestnávateľa. Sledujem svoj zdravotný stav, nikam necestujem, neprijímam návštevy. Zúčastňujem sa druhého kola testovania nakoľko som infekčný. Karanténu môžem opustiť  po 2. kole celoplošného testovania a následného zrušenia zákazu vychádzania za podmienky, že som posledné 3  dni nemal klinické príznaky, alebo som nemal úzky kontakt s chorou alebo pozitívnou osobou na COVID – 19. Na ukončenie karantény sa nevyžaduje negatívny test. Karanténu môžem ukončiť aj v prípade negatívneho RT-PCR 19. Na ukončenie karantény sa vyžaduje negatívny test. Karanténu môžem ukončiť aj v prípade negatívneho RT-PCR testu.

SOM NEGATÍVNY – nosím pri sebe OP, vstupku, certifikát, aby som sa s ním mohol preukázať pri vstupe do závodu alebo pri kontrole políciou SR. Dodržiavam všetky protiepidemiologické opatrenia. Opätovne sa zúčastním na celoplošnom testovaní o 7 dní.

 

Nezúčastním sa prvého kola testovania 31.10. – 1-11.
Nezúčastním sa druhého kola testovania 7.11. – 8.11.

 

Musím zostať 10 dní v domácej karanténe. Ide o ospravedlnenú neprítomnosť na strane zamestnanca, za ktorú zamestnanec nedostáva náhradu mzdy. Sám sa musím zaregistrovať v zdravotne a sociálnej poisťovni a platím si odvody za tieto dni sám.